- Anasayfa
- Türkiyeden Haberler
- Turkish Airlines Challenge’da hava şartları nedeniyle ara verilen oyun saat 18:00’de kaldığı yerden başladı. Devam eden müsabakada havanın kararmasından dolayı oyunu bitmedi. Oyuncular turnuvaya yarın sabah 08:00-10:00 saatleri arasında devam ederek, 2. raund müsabakasını tamamlayacaklar. 2. raund sonundaki elemede dereceye giren oyuncular, son iki raundda mücadele etmeye hak kazanacaklar.
![Turkish Airlines Challenge’da hava şartları nedeniyle ara verilen oyun saat 18:00’de kaldığı yerden başladı. Devam eden müsabakada havanın kararmasından dolayı oyunu bitmedi. Oyuncular turnuvaya yarın sabah 08:00-10:00 saatleri arasında devam ederek, 2. raund müsabakasını tamamlayacaklar. 2. raund sonundaki elemede dereceye giren oyuncular, son iki raundda mücadele etmeye hak kazanacaklar.](upload/tgf_news_5ae35b43dd104.jpg)