Millilerimizin European Men’s & Ladies Team Shield Şampiyonası’ndaki mücadelesi devam ediyor

Millilerimizin European Men’s & Ladies Team Shield Şampiyonası’ndaki mücadelesi devam ediyor

EGA (Avrupa Golf Birliği) tarafından Jurmana Golf Kulübü'nde organize edilen European Men’s & Ladies Team Shield Şampiyonası, Letonya'nın Riga şehrinde devam ediyor.

Şampiyonada Milli takım baş antrenörü Erol Şimşek ve Milli takım antrenörlerimizden Şenol Bay önderliğinde, Erkek Milli Golf takımında Emir Duhan Sazak, Can Gürdenli, İbrahim Tarık Aslan ve Ali Berk Berker, Kadın Milli Golf takımında ise Mina Gençoğuz, Sude Bay, Zeynep Sualp ve Deniz Kaya ülkemizi temsil ediyor.

Müsabakaların üçüncü günü match play formatında oynandı.

Kadınlar kategorisinde oynanan match play sonunda Kadın Milli takımımız Letonya karşısında 2.5-0.5 mağlup oldu. Milli golfçülerimiz yarın oynanacak 3.’lük - 4.’lük maçında Ukrayna ile mücadele edecek. 

Erkekler kategorisinde oynanan match play sonundaysa Erkek Milli Takımımız Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY)’yle maçını 2-1 kazandı. Milli golfçülerimiz yarın 5.’lik 6.’lık maçı için Yunanistan’la karşılaşacak.

Şampiyona 31 Temmuz (yarın) Cumartesi günü oynanacak final raundunun ardından sona erecek.

European Men's Team Shield Şampiyonası’nın canlı skorlarına https://www.ega-golf.ch/content/european-mens-team-shield-championship , European Ladies Team Shield Şampiyonası’nın canlı skorlarına ise https://www.ega-golf.ch/content/european-ladies-team-shield-championship linkinden ulaşabilirsiniz.
ALO 145 SPORCU DANIŞMA HATTI BİLGİLENDİRME
2021-09-15

Antrenör Temel Eğitim ve Antrenör temel eğitim sınavlarından başarısız olarak bütünlemeye kalan adayların başvuruları 15-27 Eylül 2021 tarihleri arasında e-Devlet Kapısı-GSB-Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştirilecektir. Başvurularını yapan adayların belirtmiş oldukları e-posta adresine referans numarası iletilecektir. Antrenör temel eğitim bütünleme sınav ücreti 15-27 Eylül 2021 tarihleri arasından saat 16:00' a kadar Ziraat Bankası Şube/Atm ve Mobil (Kurumsal Ödemeler/Gençlik ve Spor Bakanlığı Kursiyer ödemeleri) ödeme kanallarından gerçekleştirilecektir. Daha fazla detay için lütfen tıklayınız

Duyuruların Devamı İçin Tıklayın