Duhan ve Can’ın mücadele ettiği Dutch Amateur Championship başladı

Duhan ve Can’ın mücadele ettiği Dutch Amateur Championship başladı

Hollanda Golf Federasyonu ve Eindhovensche Golf’ün iş birliğiyle organize edilen Dutch Amateur Championship 12 Ağustos (bugün) tarihinde başladı. 

12-14 Ağustos tarihleri arasında yapılacak Dutch Amateur Championship, Hollanda’nın  Kuzey Brabant bölgesinde yer alan Eindhovensche Golf’te oynanacak.

Organizasyonda ülkemizi Milli golfçülerimizden Duhan Sazak ve Can Gürdenli temsil edecek.

19 ülkeden, 208 golfçünün mücadele ettiği müsabakanın canlı skorlarına https://www.golf.nl/ngf-wedstrijden?language=2057#/competition/2738025/players linkinden ulaşabilirsiniz.
ALO 145 SPORCU DANIŞMA HATTI BİLGİLENDİRME
2021-09-15

Antrenör Temel Eğitim ve Antrenör temel eğitim sınavlarından başarısız olarak bütünlemeye kalan adayların başvuruları 15-27 Eylül 2021 tarihleri arasında e-Devlet Kapısı-GSB-Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştirilecektir. Başvurularını yapan adayların belirtmiş oldukları e-posta adresine referans numarası iletilecektir. Antrenör temel eğitim bütünleme sınav ücreti 15-27 Eylül 2021 tarihleri arasından saat 16:00' a kadar Ziraat Bankası Şube/Atm ve Mobil (Kurumsal Ödemeler/Gençlik ve Spor Bakanlığı Kursiyer ödemeleri) ödeme kanallarından gerçekleştirilecektir. Daha fazla detay için lütfen tıklayınız

Duyuruların Devamı İçin Tıklayın