Mehmet Kazan ve Ahmet Özyazıcı Engelli Golfçüler Avrupa Golf Şampiyonası’nda mücadele edecek

Mehmet Kazan ve Ahmet Özyazıcı Engelli Golfçüler Avrupa Golf Şampiyonası’nda mücadele edecek

EGA ve EDGA iş birliğiyle düzenlenen Engelli Golfçüler Avrupa Golf Şampiyonası (European Golfers Championship for Golfers With Disability) , Portekiz’de Morgado da Lameira’da bulunan Amendoeira Golf Resort’te oynanacak. 

22-24 Ağustos tarihlerinde O Connor JNR Sahası’nda oynanacak şampiyona, EDGA’nın iki yılda bir düzenlediği Avrupa’nın en önemli engelli golfçüler golf şampiyonası olma özelliği taşıyor. 

İsveç, Fransa, Hollanda, İtalya, Belçika, İspanya, Finlandiya, Almanya, Danimarka, Çekya, Slovakya, Arjantin, İrlanda, İngiltere, Norveç ve Türkiye’nin mücadele edeceği şampiyonada ülkemizi Milli takım antrenörlerimizden Şenol Bay önderliğinde, engelli Milli golfçülerimizden Mehmet Kazan ve Ahmet Özyazıcı temsil edecek.

3 gün gross kategorisinde oyananacak müsabakalarda 6’sı kadın, 6’sı tekerlekli sandalyeli olmak üzere toplamda 63 sporcu şampiyonluk mücadelesi verecek.

Şampiyonanın canlı skorlarına  https://www.golfbox.dk/livescoring/tour/#/competition/3021938/leaderboard linkinden ulaşabilirsiniz. 
ALO 145 SPORCU DANIŞMA HATTI BİLGİLENDİRME
2021-09-15

Antrenör Temel Eğitim ve Antrenör temel eğitim sınavlarından başarısız olarak bütünlemeye kalan adayların başvuruları 15-27 Eylül 2021 tarihleri arasında e-Devlet Kapısı-GSB-Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştirilecektir. Başvurularını yapan adayların belirtmiş oldukları e-posta adresine referans numarası iletilecektir. Antrenör temel eğitim bütünleme sınav ücreti 15-27 Eylül 2021 tarihleri arasından saat 16:00' a kadar Ziraat Bankası Şube/Atm ve Mobil (Kurumsal Ödemeler/Gençlik ve Spor Bakanlığı Kursiyer ödemeleri) ödeme kanallarından gerçekleştirilecektir. Daha fazla detay için lütfen tıklayınız

Duyuruların Devamı İçin Tıklayın