Millilerimizin, Avrupa Amatör Golf Şampiyonası’ndaki Mücadelesi Başlıyor

Millilerimizin, Avrupa Amatör Golf Şampiyonası’ndaki Mücadelesi Başlıyor

EGA (European Golf Association)’nın organize ettiği ve Avrupa’da golfün en önemli organizasyonlarından biri olan European Amateur Championship, 22-25 Haziran tarihlerinde İspanya’nın Valensiya kentinde yapılacak. 

42 ülkeden 144 sporcunun sahaya çıktığı şampiyona, Parador El Saler Golf Sahası’nda oynanacak.

Avrupa genelinden golfçülerin oynadığı Avrupa Amatör Golf Şampiyonası’nda, TGF Milli Takım Sportif Direktörü ve Golf Milli Takımı Baş antrenörü Erol Şimşek önderliğinde, Milli sporcularımızdan İbrahim Tarık Aslan ve Can Gürdenli dünya sıralamasındaki yerinden dolayı direkt, Milli sporcularımızdan Taner Yamaç ise ülke WildCard’ıyla şampiyonada ülkemizi temsil edecek.

35.’si gerçekleştirilecek European Amateur Championship’in canlı sonuçlarına https://www.ega-golf.ch/content/european-amateur-championship-0#/competition/3529296/results linkinden ulaşabilirsiniz.
ALO 145 SPORCU DANIŞMA HATTI BİLGİLENDİRME
2022-05-18

Türkiye Golf Federasyonu’nun 2022 yılı eğitim faaliyetleri kapsamında yıl içerisinde açmayı planladığı 2. Kademe Antrenörlük Kursu için ön başvuru kaydı açılacaktır.

2. Kademe Antrenörlük Kursu’na katılacak antrenörlerin; 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük belgesine sahip olması, 2. Kademe Temel Eğitim derslerinden geçmiş olması, 22.0 handikap ve altında handikapa sahip olması gerekmektedir. 

Bu kriterler tamamlandığında antrenörler, Federasyonumuzun açacağı Uygulamalı eğitime katılabileceklerdir.

Not: Denklik ile 2. Kademe Antrenör Kursu’na katılacak olan antrenörler, belirli kriterlerden muaf olacaktır. 

Detaylı bilgiye, Federasyonumuzun aşağıda belirtilen iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

TGF Ankara Ofis :0312 309 39 45

Gül Erkan : 0534 893 17 51

Duyuruların Devamı İçin Tıklayın