Alt Kurullar

Teknik Kurul

Adı Soyadı E-Posta
Alper Alp (Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi) alper@tgf.org.tr
Cavit Yıldız cavit.yildiz@haco.com.tr
Hazım Evrengil ahmethazim@ahmethazim.com
Hüseyin Alp h.alp@vipeks.com.tr
Murat Kaan Güneri mk.guneri@mkg-partners.com
Uluğ Atay aua@ ismakine.com.tr
Haluk Ergelmiş hergelmis@gmail.com

Eğitim ve Altyapı Kurulu

Adı Soyadı E-Posta
Bülent Göktuna (Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi) ecealpay@mineks.com
Atilla Hasan Akıncı (Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi) atilla@kudra.com.tr
Emre Bahtoğlu (Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi) emre.bahtoglu@gmail.com
Andrew McNabola andrewmmcnabola@gmail.com
Adnan Salmanlı adnansalmanli@gmail.com
Ayhan Yıldırım agrigsim04@hotmail.com
Baha Telli baha.telli@boysanboya.com.tr
Bekir Kara bekir@nationalturkey.com
Birdal Alvaç ubalvac@hotmail.com
Caner Tuna canertuna68@gmail.com
Çetin Demirci cetin75@gmail.com
Erkan Demirci erkandemircigolf@hotmail.com
Erol Şimşek erolsimsek@kg-cc.com
Hamza Sayın hamzahakansyn@yahoo.com
Nüket Gürel nuket_gurel@hotmail.com
Savaş Kaya hevalsavaskaya@yahoo.com
Sinan YAMAN http://www.sinanyaman.com/iletisim

Sağlık Kurulu

Adı Soyadı E-Posta
Ahmet Ağaoğlu (Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi) ahmetagaoglu@tgf.org.tr
İlhan Odabaşı lhanodabas@halic.edu.tr
Osman İlhan ilhan@medicine.ankara.edu.tr
Önder Çerezci ondercerezci@gmail.com
Tanıl Esemenli tesemen@yahoo.com
Süleyman Akkaya fztsuleymanakkaya@gmail.com
Murat Doğan mudogan06@yahoo.com
Birol Civelek drbirolcivelek@gmail.com
Hüseyin Bora huseyin.bora@yahoo.com
İzzet Bingöl

Ulusal Handikap Komitesi

Adı Soyadı E-Posta
Alper Alp (Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi) alper@tgf.org.tr
Raif Özgür Hacıbektaşoğlu ozgur@tgf.org.tr
Hüseyin Alp halp@vipeks.com.tr
A. Uluğ Atay aua@ismakine.com.tr

Yeterlilik Ölçme ve Değerlendirme Kurulu

Adı Soyadı E-Posta
Alper Alp (Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi) alper@tgf.org.tr
Raif Özgür Hacıbektaşoğlu ozgur@tgf.org.tr
Hüseyin Alp halp@vipeks.com.tr
A. Uluğ Atay aua@ismakine.com.tr
Ömer Yavuz omer@tgf.org.tr
Zafer Ülker zafer@tgf.org.tr

Saha Ölçme ve Değerlendirme Kurulu

Adı Soyadı E-Posta
Alper Alp (Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi) alper@tgf.org.tr
Raif Özgür Hacıbektaşoğlu ozgur@tgf.org.tr
Hüseyin Alp halp@vipeks.com.tr
A. Uluğ Atay aua@ismakine.com.tr



ALO 145 SPORCU DANIŞMA HATTI BİLGİLENDİRME Duyuruların Devamı İçin Tıklayın